FAQ

Co dzieje się z moim ciałem, jeśli siedzę przez większość dnia?

Ciało ludzkie jest przystosowane do ruchu. Nadmierne siedzenie podnosi między innymi ciśnienie krwi, powoduje migreny i zmniejszenie gęstości kości. Wiąże się również z wyższym ryzykiem chorób układu krążenia *, przedwczesnej śmierci † i raka okrężnicy ††.

Jakie są korzyści zdrowotne wynikające z pracy w pozycji stojącej?

Praca w pozycji siedzącej pozbawia Cię zdrowia i wydajności. Dzięki stołowi do pozycjonowania poprawisz swoją koncentrację, uzyskasz do 45% większą produktywność * i odzyskasz kontrolę nad swoim zdrowiem: zredukujesz przewlekły ból pleców i nadwagę, odciążysz kręgosłup szyjny i wzmocnisz mięśnie. Nawet 30 minut dziennie pracy na stojąco wzmacnia mięśnie systemu głębokiej stabilizacji. Wzmocnienie mięśni pozytywnie wpływa na przewlekłe bóle pleców i postawę kręgosłupa. Stojąc, organizm spala więcej kalorii niż siedząc. Badania pokazują, że praca w pozycji stojącej obniża poziom cukru we krwi, zapobiegając rozwojowi otyłości.

Jakie opcje wysyłki i płatności oferujecie?

Bezpłatnie dostarczymy Ci zamówienie za pośrednictwem UPS do drzwi. Możesz zapłacić kartą, przelewem lub gotówką przy odbiorze.

Ile czasu zajmie otrzymanie stolika po złożeniu zamówienia?

Dostawa stołu trwa zwykle od jednego do trzech dni roboczych. Jeśli wybierzesz własny rozmiar blatu, wykonamy go na zamówienie i wyślemy w ciągu 8 dni roboczych. Niezwłocznie po przekazaniu towaru przewoźnikowi wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail lub SMS. Wybrany przewoźnik sam poinformuje Cię o dostawie.

Co jeśli stół Liftor mi nie odpowiada?

Jeśli uznasz, że stół Ci nie odpowiada, możesz go nam bezpłatnie zwrócić w ciągu 30 dni (w oryginalnym opakowaniu). Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy odbiór z powrotem do nas bezpłatnie przez UPS.

Czy muszę sam zbudować stół?

Dostarczamy tabele podzielone na poszczególne komponenty. Zmniejsza to koszty transportu i chroni środowisko - w stanie rozmontowanym przewoźnik przewozi znacznie więcej stołów. Dostawa obejmuje szczegółowe, łatwe do zrozumienia instrukcje montażu. Montaż stołu zajmuje około 20 minut i potrzebny jest do tego śrubokręt - inne narzędzia są w zestawie.